Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.

přihlásit se pomocí
E-mail E-mail
Heslo Uplay Heslo
prosím čekejte...
Bezpečný přenos dat SSL
PŘIHLÁSIT
Přihlášení selhalo

Pokus o přihlášení selhal. Ujistěte se, prosím, že jste zadali emailovou adresu správně. Dále se ujistěte, že v hesle používáte správně malá a velká písmena.

The Settlers Online

Stáhnout hru

Využijte pro hru The Settlers Online! náš zeštíhlený prohlížeč!

Zeštíhlený prohlížeč obsahuje ve výchozím stavu veškeré důležité přídavky a nejlepší nastavení k hraní (je potřeba pouze Flash®). Podporuje všechny známé funkce z naší webové stránky, jako je například nastavení profilu, novinky a podporu tohoto alternativního prohlížeče.

Soubor stačí pouze stáhnout a nainstalovat.

Pokud již máte na stránce účet, přihlaste se svými údaji. Můžete si okamžitě začít vychutnávat hraní bez nutnosti začínat od začátku.

Stáhnout nyní:

Stažení

Více informací naleznete v častých dotazech.

Attention: Wrong country?

Upozornění: Špatná země?

Select message language Vyberte jazyk zprávy

Hello, The Settlers Online is also available in your country. If you would like to play there, please click here. If you prefer to play here please ignore this message.

Dobrý den, hra The Settlers Online je k dispozici i ve vaší zemi. Pokud si přejete hrát tam, prosím klikněte sem. Pokud chcete hrát tady, tuto zprávu prosím ingorujte.

prosím čekejte...